Koltuk Yıkama

Home / Koltuk Yıkama
Koltuk Yıkama
Koltuk Yıkama
Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Ankara’nın en tecrübeli koltuk yıkama firmasıyla çalışmanın ayrıcalığını yaşayın. Ekonomik fiyatlarla tam Hijyen’i yaşamaya ne dersiniz? Firmamız 1996 senesinden itibaren Profesyonel hizmetler sunmaktadır. Derinlemesine temizliği sağlayacak özel yıkama şampuanları kullanılarak hizmet verilmektedir. Püskürtme-emme sistemi ile çalışan koltuk yıkama makineleri kullanılarak hizmet verilmektedir. Özel kıl yapısına sahip fırçalama makineleri ile koltuklarınızı en yüksek hassasiyette fırçalayarak tüm lekelere karşı yüksek başarı oranları yakalıyoruz. Hassasiyet sahibi, alerjisi olan müşterilerimiz için anti-alerjen yıkama şampuanları kullanıyoruz.

 

Yatak Yıkama

Evlerimizin en temiz olması gereken eşyası şüphesiz ki üzerinde en çok zaman harcadığımız yataklarımızdır. Toplum olarak yatak temizliğine yeterince hassasiyet göstermiyoruz. Yatakları süpürmek, nevresimleri ara ara değiştirmek yeterli değildir. Belli zamanlarda yatakları işini düzgün yapan firmalara temizletmek gerekmektedir. İnsan derisi döküntü yapar. Özellikle uyurken yatağa sürtünmeden dolayı bu döküntü fazlalaşır. Deri döküntüleri yatak bakterilerinin üremesini ve çoğalmasını sağlar. Yataklar bu nedenle bakteri ve akar yuvası haline gelir. Yatağı süpürmek ya da silmek bu bakterileri temizleme yöntemi değildir. Mite – Akar temizliği Profesyonel makine ve şampuanlarla yapılabilir. Yatak yıkama ürünlerimizle eşyalarınıza hak ettikleri özel temizliği sunuyoruz. Yataklarla ilgili her türlü sorununuz da müşteri temsilcilerimiz sizlere destek verebilmek adına çağrılarınızı beklemektedir.

 

Evde Koltuk Yıkama

Evde koltuk yıkama ekiplerimiz sizlere nakliye ücretleri çıkarmadan yerinde temizlik hizmeti veriyor. Evde yıkama, müşterilerimizin cebini düşünerek verdiğimiz bir hizmettir. Koltukları evden alıp fabrikaya götürmek, fabrikadan alıp tekrar eve bırakmak oldukça maliyetli ve hamallık isteyen bir iştir. Bu nedenle evde koltuk temizleme hizmetini geliştirdik ve müşterilerimizin hizmetine sunduk.