Stor Perde Yıkama

Home / Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama
Stor Perde Yıkama
Stor Perde Yıkama
Stor Perde Yıkama
Stor Perde Yıkama

Perde Yıkama

Zebra Perde Yıkama

Diğer kumaş çeşitlerine göre daha hassas ve narin olan zebra perdelerin temizliği elbetteki daha çetrefilli ve zordur.
Genellikle ofislerde, mutfaklarda ve salonlarda tercih edilirler.

Özellikle mutfaklarda yağlanma olabileceğinden silinmeye uygun perdeler tercih edilirse ev hanımları için daha sıkıntısız olur. Bu silme işlemi sırasında perdenin kaplama malzemesinin zarar görmemesi için dikey hareketlerle kuru bir sünger yardımı ile yavaş ve nazikçe silinmelidir. Yada elektrik süpürgesi yardımıyla tozunu alabilirsiniz.

Yine bu işlemlerle uğraşmak istemez ve yıkanmasını isterseniz biz profesyonel şekilde perdeniz zarar görmeden temizlik işlemini hallediyoruz.

Stor Perde Yıkama

Yine bu perde türü de son derece hassas bir kumaşa sahiptir bu nedenle yıkama esnasında bilinçsizce yapılan uygulamalar nedeniyle kumaş bozulabilir ve kırış kırış olabilir.

Bu nedenle evde perdeye zarar vermeden yapabileceğiniz en iyi uygulama kuru bir günger yardımı ile perdenin tozunu almak olacaktır. Özellikle bilinçsizce çamaşır makinesine atılan stor perdelerin eski halinden eser kalmaz.

Bu nedenle kuru bir sünger yardımı ile nazikçe silebilirsiniz yada yıkanmasını istiyorsanız biz sizin için profesyonel şekilde yıkama işlemini hallederiz.

  • Stor Perde Yıkama
  • Zebra Perde Yıkama
  • Tül Perde Yıkama
  • Jaluzi Perde Yıkama
  • Katlamalı Perde Yıkama

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]